Wystawa plakatów „Balladyna” była prezentowana w ramach festiwalu Teatropolis 2024 w Łodzi (22-27.03), natomiast wystawa plakatów „Empatia” jest prezentowana w dniach 6.04-4.06.24 w Holu Teatru Modrzejewskiej (Rynek 39) w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO 2024 w Legnicy.

Tegoroczna wiosna okazała się szczęśliwa dla studentek i studenta Pracowni Obrazowania dla Mediów prowadzonej pod kierunkiem dr Katarzyny Stanny, prof. Uczelni. Zrealizowane w ramach zajęć na Uczelni plakaty trójki studentów zakwalifikowały się do finałów i wystaw pokonkursowych,  ogólnopolskich konkursów na plakat.

W pierwszym z nich pt. „Balladyna” spośród 224 nadesłanych prac wyróżniono projekty Jakuba Augustyniaka (I rok I st. studia niestacjonarne) i Natalii Ślepowrońskiej (I rok I st. studia stacjonarne).

W konkursie organizowanym przez Galerię Sztuki w Legnicy pt. „Empatia” spośród 308 projektów wybrano 16 prac w tym plakat Weroniki Krekory, studentki III roku, I stopnia studiów niestacjonarnych.

monopolis

Galeria Legnica