W związku z Międzynarodowym Dniem Pamięci o Ofiarach Holokaustu, 31 stycznia zapraszamy na otwarty panel dyskusyjny towarzyszący wystawie w Galerii -1 The Landscape of Our Memory. W organizację panelu zaangażowana była Pracownia Koncepcji Artystycznych prof. Sławomira Ratajskiego i Macieja Szczęśniaka oraz Pracownia Domeny Publicznej prof. Krzysztofa Wodiczko i dr Ewy Bobrowskiej. W dyskusji wezmą udział prof. Wodiczko i doktorantka Magdalena Ciemierkiewicz z pracowni Domeny Publicznej, a także stypendyści Fulbrighta wizytujący nasz wydział Sztuki Mediów Gabriela Bulisova i Mark Issac.

Art for Democracy and Peace

Panel odbywa się w ramach grantu Art for Democracy and Peace.Panel Discussion co-organized in the framework of Art for Democracy and Peace grant No. 101085256 awarded by the European Commission, European Education and Culture Executive Agency (EACEA)

Co, gdzie, kiedy

Panel dyskusyjny