30.09.2024

„Syndrom Nadmiaru” – wystawa prac Koła Naukowego „Kreacja Obrazu Filmowego” w ASP Showroom

Praca studencka prezentowana podczas wystawy "Syndrom nadmiaru".
Plakat wystawy "Syndrom nadmiaru"

Koło Naukowe „Kreacja Obrazu Filmowego” pod opieką dr Piotra Kucia ma przyjemność zaprosić na wystawę „Syndrom Nadmiaru”, która odbędzie się 7-13 Października w ASP Showroom ul Krakowskie Przedmieście 5.

Wystawa trwa od 07.10.2024 – 13.10.2024

Pojęcie „Syndromu Nadmiaru” zostało zaczerpnięte z Festiwalu Nowej Sztuki „lAbiRynT” gdzie stanowiło hasło przewodnie w 2018 roku. Natomiast w 2024 roku było tematem projektu dla studentów II roku I stopnia na Wydziale Sztuki Mediów. Dwa zespoły szukały odpowiedzi na zadane hasło i efektem tych rozważań są dwie fotografie z użyciem techniki fotomontażu.
Zapraszamy serdecznie do obejrzenia prac i wspólnego zastanowienia się nad tematem „syndromu nadmiaru”, który jest aktualny w życiu każdego z nas.
Autorki i autorzy projektu:
Daria Bany, Magdalena Borzęcka, Błażej Pytkowski, Patryk Salamon, Olga Sztangret, Hanna Tomaszczuk
Kurator wystawy:
Dziekan WSM dr Piotr Kucia