wystawa poplenerowa – TERYTORIA Dłużew 21

Opublikowano 21 grudnia 2021
Z ogromną przyjemnością zapraszamy na poplenerową wystawę naszych studentek i studentów I roku studiów magisterskich.
Wystawa potrwa od 21.12.2021 do 14.01.2022.
Uroczysty finisaż wystawy odbędzie się 14 stycznia o godz. 19.00 w Galerii Spokojna

TERYTORIA Dłużew 2021
Galeria Spokojna ul. Spokojna 15
Wydział Sztuki Mediów ASP w Warszawie

W październiku 2021 studentki i studenci Wydziału Sztuki Mediów odbyli multimedialny plener w Dłużewie. Hasłem tegorocznej edycji było “Terytorium”. Uczestniczki i uczestnicy pleneru realizowali zadanie stosując różnorodne strategie, jedne oparte na osobistym doświadczaniu, inne wymagające zaangażowania pozostałych uczestników i uczestniczek.

Efektem jest niemal 30 prac video tworzących złożoną, ale jednocześnie zaskakująco spójną konstelację wypowiedzi artystek i artystów najmłodszego pokolenia odnoszących się zarówno do relacji międzyludzkich, jak do relacji człowieka z naturą.

Wystawie „Terytoria” towarzyszy konkurs mający na celu wyłonienie i nagrodzenie najciekawszych prac.

Uczestniczki i uczestnicy:
Julia Adamska, Paweł Bednarczyk, Karolina Grabowska, Sonia Kazimierczak, Joanna Klikowicz, Weronika Kocewiak, Aliaksei Kolas, Rafał Kruszka, Maciej Kryński, Marta Normington, Anna Nowakowska, Julian Płoński, Julia Podborączyńska Kaja Róg, Alan Ruczyński, Klaudia Skuza, Jakub Stępień, Natalia Truszczyńska, Olga Truszkowska, Weronika Walczak, Dominika Wolska, Karo Zacharski

Opieka dydaktyczna:
prof. Włodzimierz Szymański, Dorota Kozieradzka, Maciej Szczęśniak