Obrony 2021

Opublikowano 14 czerwca 2021
W nadchodzącym tygodniu czekają nas bardzo ważne wydarzenia!

Przed Wami rozpiska obron magisterskich 2021. Część z nich odbędzie się w murach uczelni na Spokojnej, a część poza nimi.

Wystawy dyplomowe będą dostępne dla odwiedzających zgodnie z poniższym harmonogramem:
poniedziałek 14.06:
🟣9:00-13:00 – Nikola Linda Strenger, sala nr 6
🟣 9:30-13:30 – Piotr Seremak, sala 3
🟣 13:00-17:00 – Paulina Komarowa, Adam Siwek, ul. Pożarowa 2
wtorek 15.06:
🟣 9:00-12:00 – Paulina Niedzielska, Muzeum Powstania Warszawskiego
🟣 10:00-13:00 – Julianna Wińczyk, Galeria Wizytująca
🟣 11:00-15:00 – Zuzanna Bochenek, sala nr 3
🟣 12:00-16:00 – Krystyna Jędrzejewska-Szmek, Wydział Rzeźby, sala 2,8
🟣 12:30-15:30 – Agata Rudko, sala nr 6

🟣 15:00-19:00 – Paulina Komarowa, Adam Siwek, ul. Pożarowa 2

Aby być na bieżąco śledźcie uważnie stronę www.asp.waw.pl/dyplomy gdzie będą pojawiać się linki do dokumentacji dyplomów oraz obron online.

Serdecznie zapraszamy!

Ważnych wydarzeń ciąg dalszy! 💜💜💜
Przed nami obrony licencjackie, które zaczynają się już w przyszły wtorek. Ale zanim przejdziemy do formalności, zapraszamy Was do obejrzenia wystaw licencjackich na naszym Wydziale.
Poniżej przedstawiamy harmonogram, dzięki któremu będziecie wiedzieć kiedy i gdzie odbywają się pokazy prac:
wtorek 15.06:
🟣 11:00-15:00 – Karolina Grabowska, sala nr 13
🟣 11:00-15:00 – Julia Adamska, sala nr 111a
🟣 11:30-15:30 – Julia Podborączyńska, Joanna Klikowicz, Piotr Grodecki, sala nr 3
🟣 12:00-16:00 – Paulina Brzezińska, sala nr 305
🟣 12:00-16:00 – Karo Zacharski, klatka schodowa między WSM a Wydziałem Rzeźby
🟣 12:00-16:00 – Adam Kosiewicz, schody pomiędzy 12 i 13
🟣 21:30-22:00 – Kamil Kubik, sala nr 1, dziedziniec WSM – nocna projekcja
środa 16.06:
🟣 10:00-14:00 – Aurel Borowa, sala nr 6
🟣 10:15-14:15 – Anna Nowakowska, Natalia Truszczyńska, sala nr 17
🟣 11:00-15:00 – Halina Nowocień, sala nr 3
🟣 21:00 – Karolina Grabowska, sala nr 13
🟣 21:00 – Julia Adamska
🟣 21:30-22:00 – Kamil Kubik, sala nr 1, dziedziniec WSM – nocna projekcja
niedziela 20.06:
🟣 10:00-14:00 – Krzysztof Jr Fischer, sala nr 6
🟣 10:00-14:00 – Rafał Kruszka, Wydział Rzeźby sala 2.8
🟣 10:00-14:00 – Mania Napiórkowska, sala nr 1 i 3
🟣 10:00-14:00 – Aleksander Rybiński, sala nr 17
🟣 11:30-15:30 – BA Kadidia, Marta Kaczmarek, Sonia Kaźmierczak, ekspozycja zewnętrzna
Serdecznie zapraszamy!