HYBRYDA/II

Opublikowano 10 maja 2019

HYBRYDA/II

Wystawa Hybryda/II to dokumentacja warsztatów OPEN_COLLAB, które odbywały się między 6 a 8 maja 2019 roku w Dłużewie pod kierownictwem Patricka Thomasa.

HYBRYDA to współpraca pomiędzy szkołami: ASP w Warszawie i ABK w Stuttgarcie, która umożliwia dialog i wspólne działanie studentów obu uczelni.

W przeciwieństwie do pierwszej edycji, która odbyła się w przestrzeni miejskiej HYBRYDA/II eksploruje wiejskie otoczenie. Prace powstałe na warsztatach to synteza pomiędzy światem analogowym a cyfrowym, które dają możliwość dalszej konsolidacji koncepcji fuzji obu światów.

Patrick Thomas

Kwiecień 2019, Berlin

WERNISAŻ:

Czwartek, 9 maja 2019, godzina 19:00

Galeria Spokojna

ul. Spokojna 15

ARTŚCI:

Maksymilian Biel, Yalun Cheng, Julia Dorobińska, Kamil Druk, Jessica Dudziak, Saskia Evenhuis, Łukasz Horbów, Wojciech Szczerbetka, Yuan Wang