WSM certyfikowanym partnerem szkoleniowym Blackmagic Design Program

Wydział Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych został piewszywm w Polsce  certyfikowanym partnerem szkoleniowym Blackmagic Design Program.  Dr Piotr Kucia zdał egzamin i otrzymal certyfikat  wykładowcy oprogramowania Davinci Resolve,  jednego z najbardizej  zaawansowanych rozwiązań do kompleksowej postprodukcji filmów od montażu, kolor korekcji  aż do rozbudowanej edycji audio .

Studenci będą szkoleni wg oficjalnego podręcznika I będą mogli przystąpić do testu aby uzyskać ceryfikat ukończenia szkolenia Davinci Resolve.

Adademia Sztuk Pięknych będzie lada dzień umieszkona na oficjanej liście blackmagic  jako Academic  Training

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2018