„Kazik mieszka w mieście” – WSM patronem medialnym książki

Zostań architektem z Kazikiem i jego tatą.
Projektuj domy, parki, mosty i wieżowce. Rysuj graffiti, dekoruj fasady budynków i zagraj w miejską grę planszową.

Ta książka to radosny i pouczający spacer przez miasto, podczas którego dziecko nie tylko wykona wiele twórczych zadań, lecz także zdobędzie podstawową wiedzę o architekturze i pozna najsłynniejsze budowle świata, doskonale się przy tym bawiąc.

Serdecznie polecamy!

Tytuł oryginalny: Kazik mieszka w mieście

Autor: Joanna Rzezak

Ilustrator: Joanna Rzezak

Format: 205 x 280 mm

Oprawa: broszurowa

ISBN: 978-83-10-13298-7
Kod kreskowy: 9788310132987
Cena: 19,90 zł

Język oryginału: polski

Wiek: 0-6, 6-10

Gatunek: Proza polska, książki obrazkowe

Data premiery: 2018-02-21

Numer wydania: 1

Joanna Rzezak urodziła się w 1988 roku w Warszawie. Ilustratorka i projektantka. Absolwentka Wydziału Grafiki stołecznej Akademii Sztuk Pięknych oraz Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Od kilku lat zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci, projektowaniem, architekturą. Autorka książki o architekturze dla dzieci „Kazik mieszka w mieście”. Mieszka i pracuje w Paryżu.

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2018