Akademia Sztuk Pięknych

Wydział Sztuki Mediów

Wystawa Made in Photo 9

28 października 2016 r. – 18 listopada 2016 r w Galerii Spokojna na ulicy Spokojnej 15 w Warszawie.

W obrębie tej prezentacji będzie można oglądać prace studentów z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Stanowi ona również efekt współpracy Pracowni Narracji Fotograficznej Wydziału Sztuki Mediów, prowadzonej przez dr hab. Prota Jarnuszkiewicza, prof. ASP z Pracownią Fotografii Intermedialnej, prowadzoną przez prof. Andrzeja P. Batora. Obie pracownie realizują wspólnie projekt badawczy Kreacyjne, inscenizacyjne i intermedialne cechy realizacji fotomedialnych.

Wydarzenie jest wpisane w harmonogram międzynarodowej konferencji Metody i wyzwania we współczesnej dydaktyce sztuk wizualnych. Konteksty tradycji obrazowania.

Więcej informacji na temat projektu Made In Photo można znaleźć na stronie:

www.made-in-photo.com