URODZINY WYDZIAŁU

Zdjęcia z 7 urodzin Wydziału Sztuki Mediów.

Podczas Święta Wydziału Sztuki Mediów mieliśmy zaszczyt gościć u nas Pana Dyrektora Mariusza Olbromskiego, Panią Beatę Zybała z Muzeum Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku oraz współpracującego z tą instytucją Pana Piotra Stróżyńskiego z firmy Prograf. Wręczyli oni nagrody wyróżnionym studentom, którzy w wyniku nawiązanej przez Muzeum z Wydziałem współpracy stworzyli najciekawsze projekty.
Jednym z gości była Prezes Fundacji Zbigniewa Seiferta – Pani Aneta Norek – Skrycka, która przybliżyła cele zrealizowanego w zakończonym roku akademickim wspólnego projektu i zaprosiła na jego finał do Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, który odbędzie się w sierpniu 2016 r.

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2017